Зимові канікули на березі Карибського моря

Colegio Alamos Cancún

Канкун, Мексика

Проживання

Готель GRAND OASIS PALM BEACH – один з найвідоміших курортних готелів Канкуна, який розташований поруч з пірсом ЕльЕмбарка-деро. З аеропорту до готелю можна дістатися за 20 хвилин. Загальна площа готелю GRAND OASIS PALM BEACH становить 34 тис м2. Всього на території налічується 470 номерів. У ньому є відкриті басейни, спа-центр, магазини. Номери готелю Grand Oasis Palm обладнані комфортом та зручностями. У кожному номері Oasis Palm є кондиціонер, власна ванна кімната та кабельне телебачення. З багатьох номерів відкривається неймовірний краєвид на Карибське море. Власний пляж знаходиться в кроковій доступності від готелю. Протяжність пляжу становить 200 м. Також на території готелю є відкритий дитячий ресторан, а також різноманітні розважальні зони для дітей.

Кампус

Colegio Alamos Cancún – це середня школа, в якій протягом року навчаються місцеві школярі, а літом Colegio Alamos запрошує іноземних студентів з усього світу на різноманітні мовні програми. Colegio Alamos Cancún входить у число найкращих
шкіл у Канкуні. Серед переваг школи є можливість навчання на двох мовах – іспанською та англійською. Наші студенти будуть вивчати тут англійську мову, але при цьому будуть зна-ходитись у двомовній середі. Усі викладачі шкіл мають сертифікати викладання іноземних мов, тому діти повністю поринають у навчання англійської мови. Colegio Alamos – школа, орієнтована на розвиток навичок та компетентностей у студентів, необхідних для вирішення майбутнього, сповненого викликів. Школа розвиває у студентів критичне та творче мислення, емоційний інтелект та почуття спільності, що дозволяє їм свідомо виходити за межі кожного етапу свого життя.

Екскурсійні напрямки

CHICHEN ITZÁ – є стародавнім містом на півночі Юкатану. Студенти зможуть поринути у стародавній центр цивілізацій майя та тольтеків внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а перлина комплексу – піраміда Кукулькана визнана одним з Нових семи чудес світу.
ШОУ ДЕЛЬФІНІВ – студентів очікує феєричне шоу з морськими жителями.
ПЛЯЖ МІРАДОР – студенти зможуть насолодитися неймовірною красою пляжу та величезними хвилями океану, від яких дух перехоплює. Це місце просто чудове завдяки найчистішій воді і дрібному білому піску.
МУЗЕЙ ВОСКОВИХ ФІГУР – зараз колекція налічує 86 фігур найзнаменитіших людей Мексики і світу і постійно поповнюється. Вся експозиція є подібною до Музею мадам Тюссо.
КАТАМАРАН ISLA MUJERES – студенти зможуть вдосталь насолодитися сонцем і бризом Карибського моря,
найкрасивішим рифом Мексики, а також поплавати з маскою і помилуватися неймовірною флорою і фауною цього району.
XEL-HA PARK – місце для дозвілля, родзинкою парку є – природна лагуна, де водиться величезна кількість
мешканців Карибського моря, в числі яких мантаскати і ламантини.