University of Greenwich London

University of Greenwich London

Лондон, Англія

Як буде проходити карантин

З 04.01 – 10.01 – карантинне перебування в заміському котеджі, з власною прибудинковою територією, що знаходиться в сільській місцевості, в центральній Англії. На цей період заняття відбуватимуться онлайн. Активності проходитимуть на території котеджу в тому числі і на свіжому повітрі. З дітьми весь час знаходитиметься співробітник компанії DEC.
06.01 і 09.01 діти здають ПЛР тест. 10.01 після отримання результатів, група переїжджає до кампусу Гринвічського університету.
Студенти будуть навчатися 3 години в день, а після обіду будуть актівіті:
– Хаус-квест по території котеджу та ярду з головоломками в стилі Шерлока Холмса,
-Кулінарний вечір та майстер-клас,
-Бьюті салон по догляду за обличчям та руками для тінейджерів з використанням хвойної маски
-Спортивні ігри з м’ячем, вранішня йога по бажанням

Навчання

Заняття будуть проходити 5 разів на тиждень по 3 години в день (15 годин на тиждень). Протягом всього періоду навчання викладачами дітей будуть носії мови. З 04.01 по 10.01 діти будуть навчатися онлайн з викладачами носіями мови. З 11.01 по 17.01 діти будуть навчатися оффлайн на території кампусу Грінвічського університету з викладачами носіями мови.
Враховуючи те, що осінні канікули в різних країнах починаються і закінчуються в різний час, компанія DEC не може гарантувати, що в даній поїздці студентів будуть об’єднувати в інтернаціональні класи. У випадку, якщо під час перебування групи DEC на території кампусу будуть знаходиться групи з інших країн студентів будуть об’єднувати разом з ними відповідно до їх віку та рівня знання мови. Під час навчання буде зроблений акцент на 4 аспектах:
• граматика
• аудіювання
• говоріння
• читання
Кожного студента забезпечать навчальними матеріалами та доступом до онлайн платформи, де студент зможе робити додаткові завдання і вправи.

Кампус UNIVERSITY OF GREENWICH’S AVERY HILL

Грінвічський університет є одним з найбільш рейтингових університетів Великої Британії та світу. Кампус Avery Hill розташований в Королівському містечку Грінвіч на південному сході Лондона. Університет Грінвіча був заснований у 1890 р., який раніше існував як Вулвічська політехніка та Темзька політехніка, перш ніж йому був наданий статус університету та перейменований у 1992 році.
Розташований на березі річки Темзи, головний кампус університету, який знаходиться в старому Королівському військово -морському коледжі є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У ньому є три барокові будівлі, спроектовані відомим архітектором сером Крістофером Реном наприкінці 17 століття. Кампус часто називають одним із найзеленіших у Великобританії.
Лондонський кампус у Грінвічі знаходиться недалеко від багатьох всесвітньо відомих
пам’яток, в тому числі Національного морського музею і Грінвічської королівської обсерваторії. Він розміщений безпосередньо на набережній, від якої регулярно відправляється Темзою човен, що їде прямо до
London Eye.
Навчальний центр розташований в кампусі Ейвері Хілл Гринвічського університету. Це безпечне університетське місце, побудоване навколо двох вікторіанських будівель в університетському особняку Ейвері-Хілл і Саутвуд-Сайтах. Обидва ці будинки знаходяться в парку Евері Хілл площею 86 акрів. Навчальні класи і кафетерій знаходяться в 10 хвилинах ходьби від житлових корпусів. Кампус знаходиться в декількох хвилинах їзди на автобусі від центру Грінвіча, і до нього легко дістатися на громадському транспорті або безкоштовному автобусі-шатлі університету. Поруч з кампусом є безліч ресторанів, кінотеатрів, боулінг з 28 доріжками і історичний палац Елтхем.

Особливості кампусу:

• Великі відкриті зелені зони для активного відпочинку
• Гарне транспортне сполучення з центром Лондона
• Легкий доступ до Грінвічської обсерваторії.
• W-IFI на території кампуса
• Всі об’єкти знаходяться в пішій доступності
• Магазин і кафе на території
• Цілодобове відеоспостереження і служба безпеки

Екскурсійні напрямки

Прогулянки по всім історичним і культурним пам’яткам Лондона ( Біг-Бен, Букінгемський палац, Вестмінстерське абатство, Лондон ай, Тауерський міст, Гайд Парк), а також поїздки до найвизначніших міст Великобританії: Оксфорду та Кембриджу.