University of Greenwich London

University of Greenwich London

Лондон, Англія

Як буде проходити карантин

ВАЖЛИВО! На даний момент уряд Великої Британії скасував обов’язковий карантин при в’їзді для осіб молодше 18 років.

ВАЖЛИВО РОЗУМІТИ, що зняття карантинних обмежень НЕ є гарантією того, що вони не будуть запровадженні повторно урядом Великої Британії у випадку зростання числа хворих.

У випадку повторного запровадження карантинних обмежень у студентів з 04.01 – 10.01 – карантинне перебування в заміському котеджі, з власною прибудинковою територією. 06.01 і 09.01 діти здають ПЛР тест. 10.01 після  отримання результатів, група переїжджає до кампусу Гринвічського університету.

Навчання

Заняття будуть проходити 5 разів на тиждень по 3 години в день (15 годин на тиждень). Протягом всього періоду навчання викладачами дітей будуть носії мови. З 04.01 по 10.01 діти будуть навчатися онлайн з викладачами носіями мови. З 11.01 по 17.01 діти будуть навчатися оффлайн на території кампусу Грінвічського університету з викладачами носіями мови.
Враховуючи те, що осінні канікули в різних країнах починаються і закінчуються в різний час, компанія DEC не може гарантувати, що в даній поїздці студентів будуть об’єднувати в інтернаціональні класи. У випадку, якщо під час перебування групи DEC на території кампусу будуть знаходиться групи з інших країн студентів будуть об’єднувати разом з ними відповідно до їх віку та рівня знання мови. Під час навчання буде зроблений акцент на 4 аспектах:
• граматика
• аудіювання
• говоріння
• читання
Кожного студента забезпечать навчальними матеріалами та доступом до онлайн платформи, де студент зможе робити додаткові завдання і вправи.

Кампус UNIVERSITY OF GREENWICH’S AVERY HILL

Грінвічський університет є одним з найбільш рейтингових університетів Великої Британії та світу. Кампус Avery Hill розташований в Королівському містечку Грінвіч на південному сході Лондона. Університет Грінвіча був заснований у 1890 р., який раніше існував як Вулвічська політехніка та Темзька політехніка, перш ніж йому був наданий статус університету та перейменований у 1992 році.
Розташований на березі річки Темзи, головний кампус університету, який знаходиться в старому Королівському військово -морському коледжі є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У ньому є три барокові будівлі, спроектовані відомим архітектором сером Крістофером Реном наприкінці 17 століття. Кампус часто називають одним із найзеленіших у Великобританії.
Лондонський кампус у Грінвічі знаходиться недалеко від багатьох всесвітньо відомих
пам’яток, в тому числі Національного морського музею і Грінвічської королівської обсерваторії. Він розміщений безпосередньо на набережній, від якої регулярно відправляється Темзою човен, що їде прямо до
London Eye.
Навчальний центр розташований в кампусі Ейвері Хілл Гринвічського університету. Це безпечне університетське місце, побудоване навколо двох вікторіанських будівель в університетському особняку Ейвері-Хілл і Саутвуд-Сайтах. Обидва ці будинки знаходяться в парку Евері Хілл площею 86 акрів. Навчальні класи і кафетерій знаходяться в 10 хвилинах ходьби від житлових корпусів. Кампус знаходиться в декількох хвилинах їзди на автобусі від центру Грінвіча, і до нього легко дістатися на громадському транспорті або безкоштовному автобусі-шатлі університету. Поруч з кампусом є безліч ресторанів, кінотеатрів, боулінг з 28 доріжками і історичний палац Елтхем.

Особливості кампусу:

• Великі відкриті зелені зони для активного відпочинку
• Гарне транспортне сполучення з центром Лондона
• Легкий доступ до Грінвічської обсерваторії.
• W-IFI на території кампуса
• Всі об’єкти знаходяться в пішій доступності
• Магазин і кафе на території
• Цілодобове відеоспостереження і служба безпеки

Екскурсійні напрямки

Прогулянки по всім історичним і культурним пам’яткам Лондона ( Біг-Бен, Букінгемський палац, Вестмінстерське абатство, Лондон ай, Тауерський міст, Гайд Парк), а також поїздки до найвизначніших міст Великобританії: Оксфорду та Кембриджу.