St. Bernard Snowboard & Ski Camp

Мовна школа fRilingue

Швейцарія

Школа

Мовна школа fRilingue – це ідеальне поєднання якісного вивчення німецької, англійської, французької мов та заняття зимовими видами спорту у найгарнішому куточку Швейцарії. Сертифіковані інструктори школи fRilingue допоможуть дитині розвинути мовні навички, незалежно від володіння мовою. Учасником програми може стати як новачок, так і досвідчений учень, який бажає відточити свою техніку. Більше лижник, ніж лінгвіст? Без проблем! Ви можете безкоштовно взяти 10 годин додаткових уроків катання на лижах або сноуборді замість мовного курсу.

Програма

У недільну програму поїздки включено 15 годин катання на лижах або сноуборді, 12 годин німецької, англійської або французької мови (у малих групах по 6 осіб), екскурсії, вечірні заходи та проживання за системою повного пансіону!

Проживання

Нове шале знаходиться на перевалі Сен-Бернар, кантон Вале, всього за 20 хвилин їзди від Верб’є, найбільшого гірськолижного курорту, який повністю знаходиться в межах швейцарських кордонів! У шале є все необхідне для  комфортного відпочинку дітей: загальний санвузол на кілька кімнат, гостинні кімнати для відпочинку та простора обідня зона.

Розваги на території школи

Катання на лижах, походи в гори, кінний спорт, плавання в басейні або гірському озері, більярд, великий теніс, хокей, футбол, баскетбол, керлінг, катання на велосипедах, танці, малювання та багато іншого

Можливі екскурсійні напрямки

Крім вивчення мови та катання на лижах/сноуборді, дітей у таборі St. Bernhard Ski & Snowboard Camp чекає ряд активностей:
• вечір Швейцарії з вікторинами та розвагами;
• плавання, дискотека, кулінарний вечір;
• відвідування Олімпійського музею в Лозанні, музею Чарлі Чапліна та Шильйонського замку;
• поїздки до таких швейцарських міст як Монтре – неофіційна столиця швейцарської Рів’єри, Лозанна, Церматт, Сьон, Мартіньї, Верб’є та інші;
• ніч кіно;
• шопінг та багато іншого.

* Звертаємо вашу увагу:

Приймаємо дітей з рівнем катання від новачків до професіоналів. Після закінчення курсу кожна дитина отримає сертифікат.