Насичені канікули в Німеччині

Berlin-Werbellinsee

Берлін, Німеччина

Розташування

В оточенні природи Озеро Вербеллін розташоване в 100 гектарах національного парку Шорфхайде, а Біосферний заповідник ЮНЕСКО розташований в 60 км на північний схід від Берліна. Цей курорт, популярний серед мешканців Берліна, які прагнуть природи, є чудовим місце для відпочинку і веселощів. Приємний клімат, чиста вода, зелений ліс і свіже повітря роблять його бездоганним місцем для відпочинку.

Навчальний центр

Центр ідеально розташований на березі озера Вербеллін, центр оточений лісом, розміщений у величезній заповідній садибі площею понад 100 гектарів. На території центру є власний пляж, спортивний зал, майданчики для пляжного волейболу, кінотеатр з великим екраном, а також багато інших видів спорту та закладів дозвілля.

Проживання

Для комфорту дітей пропонуються великі кімнати з особистою ванною та з усім необхідним, розраховані на 3-х дітей.

Навчання

Навчання може проходити англійською або німецькою мовою на вибір студента. В перший день діти проходять тест, який визначає рівень володіння мови. Далі навчання буде проходити у групах відповідно віку і рівню володіння мови. Після закінчення навчання всі студенти отримують сертифікат.
• Стандартний курс-20 уроків на тиждень.
• Інтенсивний курс-25 уроків на тиждень (за додаткову плату, уточнюється у менеджера)
• Індивідуальний курс– 5 уроків на тиждень (за додаткову плату, уточнюється у менеджера)
Навчальна програма спрямована на повне занурення у міжкультурне німецькомовне або англомовне середовище з акцентом на розмовній мові, яку діти будуть удосконалювати за допомогою носіїв (20 годин веселих занять на тиждень). Інтерактивні завдання та вправи всіляко сприятимуть стрімкому прогресу в руйнуванні мовного бар’єра.

Екскурсії визначними місцями Берліну

ЗООПАРК «ЕБЕРСВАЛЬДЕ» – тут мешкає більше тисячі різних тварин і птахів, в тому числі леви, гепарди, тигри, кенгуру, фламінго та інші представники екзотичної фауни. На хижаків можна помилуватися, проходячи по спеціальному тунелю з товстими скельцями. Таким чином створюється ефект присутності.

РЕЙХСТАГ – на сьогоднішній день будівля є чинним місцем засідань нижньої палати парламенту, має чотири крила і великий мальовничий внутрішній двір.

БРАНДЕНБУРЗЬКІ ВОРОТА – один з найвідоміших туристичних символів Німеччини. Колишні головні міські ворота Берліна, які були перебудовані в кінці XVIII століття і по формі нагадують давньоримську тріумфальну арку.

БЕРЛІНСЬКА СТІНА – місце з великою історією, яке непримінно потрібно побачити своїми очами. Та інші культурно-історичні пам’ятки.

* Звертаємо вашу увагу:

Мова: англійська або німецька