London Valentines

Univesity of Greenvich Avery Hill

Лондон, Велика Британія

Навчання

Поїздка є туристично-пізнавальною. Проте програмою передбачено мінімально 2 години розмовної англійської (speaking club) з груплідером кожного дня. Загалом у студентів буде 8 годин англійської. Окрім цього студенти відвідають один з найбільш рейтингових коледжів Великої Британії David Hame College, де їм проведуть урок хімії викладачі цього коледжу.

Особливості кампусу

• великі відкриті зелені зони для активного відпочинку
• гарне транспортне сполучення з центром Лондона
• легкий доступ до Грінвічської обсерваторії
• WI-FI на території кампуса
• всі об’єкти знаходяться в пішій доступності
• магазин і кафе на території
• цілодобове відеоспостереження і служба безпеки

 

University of Greenvich Avery Hill

Грінвічський університет є одним з найбільш рейтингових університетів Великої Британії та світу. Кампус Avery Hill розташований в Королівському містечку Грінвіч на південному сході Лондона. Університет Грінвіча був заснований у 1890 р., який раніше існував як Вулвічська політехніка та Темзька політехніка, перш ніж йому був наданий статус університету та перейменований у 1992 році.

Розташований на березі річки Темзи, головний кампус університету, який знаходиться в старому Королівському військово-морському коледжі є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У ньому є три барокові будівлі, спроектовані відомим архітектором сером Крістофером Реном наприкінці 17 століття. Кампус часто називають одним із найзеленіших у Великобританії.

Лондонський кампус у Грінвічі знаходиться недалеко від багатьох всесвітньо відомих пам’яток, в тому числі Національного морського музею і Грінвічської королівської обсерваторії. Він розміщений безпосередньо на набережній, від якої регулярно відправляється Темзою човен, що їде прямо до London Eye.

Навчальний центр розташований в кампусі Ейвері Хілл Гринвічського університету. Це безпечне університетське місце, побудоване навколо двох вікторіанських будівель в університетському особняку Ейвері-Хілл і Саутвуд-Сайтах. Обидва ці будинки знаходяться в парку Евері Хілл площею 86 акрів

Навчальні класи і кафетерій знаходяться в 10 хвилинах ходьби від житлових корпусів. Кампус знаходиться в декількох хвилинах їзди на автобусі від центру Грінвіча, і до нього легко дістатися на громадському транспорті або безкоштовному автобусі-шатлі університету. Поруч з кампусом є безліч ресторанів, кінотеатрів, боулінг з 28 доріжками і історичний палац Елтхем.

Можливі екскурсійні напрями

У рамках програми студенти зможуть відвідати один з найбільш рейтингових вищих навчальних закладів Лондону, а також побувають на екскурсіях по всім визначним місцям з відвідуванням лондонського мюзикла.

ВЕСТМІНСТЕРСЬКИЙ ПАЛАЦ
Будівля на північному березі річки Темзи в Лондонському районі Вестмінстер, де відбуваються засідання Британського парламенту. Сполучається з Трафальгарською площею вулицею Вайтхол.

БIГ-БЕН
Популярна туристична назва годинникової вежі Вестмінстерського палацу. Офіційна назва вежі з 2012 року – Вежа Єлизавети. Циферблати годинника дивляться на усі чотири сторони світу; виконані вони з бірмінгемського опалу, годинникові стрілки відлили з чавуну, а хвилинні зроблені з міді.

СОБОР СВЯТОГО ПАВЛА
Собор у Лондоні. Один із символів міста і Англіканської церкви загалом. Знаходиться в районі Сіті. Збудований у конфесійному стилі в 1675-1708 роках.

DAVID НAME COLLEGE
Приватний коледж у Великій Британії з більш ніж 40-річною історією. Згідно зі статистикою за 2017-2018 академічні роки 70% студентів поступили до престижних університетів групи Russell Group of Universities. 60% учнів David Game College, які навчаються за програмами середньої освіти – це британці, 40% – іноземні студенти.

АДМІРАЛТЕЙСЬКА АРКА
Триаркова арка, розташована у Лондоні. Арка сполучає Трафальгарську площу з Мелл, що прямує через Сент-Джеймський парк до Меморіалу Вікторії і Букінгемському палацу. Арка отримала свою назву від сусідньої з нею будівлі Старого Адміралтейства, з яким вона сполучена містком.

ЛОНДОНСЬКЕ ОКО
Одне з найбільших оглядових коліс у світі. З висоти 135 метрів відкривається краєвид практично на все місто. Колесо огляду зроблене за проєктом подружжя Девіда Маркса і Джулі Барфілд, який переміг на конкурсі проєктів споруд на честь настання третього тисячоліття. Втілення проєкту в життя зайняло шість років. З 20 січня 2011 року, його офіційна назва EDF Energy London Eye. З середини січня 2015 року носить назву Coca-Cola London Eye.

БРИТАНСЬКИЙ МУЗЕЙ
Провідний музей Великої Британії в Лондоні, один з найбільших музеїв у світі. Музей розташований на Great
Russell Street. Сучасний Британський музей – зібрання безцінних творів мистецтва та культурних надбань різних народів світу за 4-5 тисячоліть.

КРУЇЗ ПО ТЕМЗІ
Це чудова можливість побачити Лондон з незвичайного ракурсу – з борту корабля. Вам відкриються чудові краєвиди на головні пам’ятки столиці – будівлю Парламенту, Тауерський міст, Лондонське Око, Букингемський Палац, Лондонский Тауер та інші.

ОКСФОРД-СТРІТ
Лондонська вулиця, одна з основних вулиць Вестмінстера. Найжвавіша торговельна вулиця (548 торгових точок), відома головним чином своїми фешенебельними магазинами. Довжина вулиці становить 2,4 км. На вулиці розташовані станції Лондонського метрополітену «Марбл-арч», «Бонд-стріт», «Оксфорд-серкус», «Тоттенгем-корт-роуд». На кожне Різдво вулиця прикрашається святковими вогнями. За традицією в листопаді ці вогні вмикаються знаменитостями.

ЛОНДОНСЬКИЙ МЮЗИК

Лондон, безперечно, вважається однією з культурних столиць світу. Саме в Туманному Альбіоні ставлять найякісніші, найяскравіші та захоплюючі мюзикли. Мюзикли Лондона – це справжнє мистецтво, феєрія звуків, емоцій та фарб. Зазвичай, більшість лондонських театрів розташована у районі Вест – Енда. Так заведено, що один театр репрезентує по одному мюзиклу. І йти може кілька років і навіть десятиліть.