London Discovery

Royal Russell School

Лондон, Велика Британія

Дітей чекає 2 тижні повного занурення у життя британської столиці та найвідоміших пам’яток англійської культури й історії! Крім щоденних поїздок до Лондону, учасники відвідають містаОксфорд, Кембридж і Брайтон, зможуть  поїхати до Гринвічу, Кентерберійського собору, Стоунхенджу, Музею мадам Тюссо, здійснити автобусний тур Лондоном

12 екскурсій за 14 днів, проживання та навчання в елітній британській школі-пансіоні Royal Russell School!

Школа

Діти будуть жити та навчатися на базі однієї з найпрестижніших британських шкіл Royal Russell School. Заклад знаходиться в центральній частині Кройдона, затишного колоритного передмістя Лондона, розташованого за 15 км від історичного центру столиці. Школа оточена великим парком. За класичними англійськими фасадами будівель ховаються класи із сучасним устаткуванням, чудова спортивна інфраструктура та комфортні кімнати.

Royal Russell School перебував під патронатом Королеви Великої Британії, яка періодично відвідує урочисті події школи.

Програма

Діти будуть приділяти вивченню мови 15 годин на тиждень. Учнів розподіляють у групи до 10 чоловік за рівнем знань, відповідно до результатів тесту, який вони проходять у перший день. Навчання проходить у інтерактивній формі – з іграми, квестами, конкурсами, театральними постановками, тож учням не доведеться нудьгувати за партами. Вдосконалювати мовні навички учні будуть під час екскурсій та розваг на території резиденції. В кінці програми кожен учасник отримає сертифікат про закінчення навчального курсу.

Розваги на території школи

На території школи студентів чекають спортивні заняття, уроки танців, квести, майстер-класи. Вечірня програма включає кіноперегляди, барбекю, дискотеки, побачення наосліп та інші цікаві розваги.

Екскурсійні напрямки

ЩОДЕННІ ЕКСКУРСІЇ ДО ЛОНДОНА – головна родзинка програми. Студенти відкриють для себе найцікавіші куточки британської столиці та її культуру. На дітей чекають музеї, мистецькі галереї, найвизначніші пам’ятки архітектури, шопінг і розваги. Вони на власні очі побачать всесвітньо відомі місця Лондона та цікаві куточки міста, про які відомо лише місцевим мешканцям.

ПОДОРОЖ ДО БРАЙТОНА – діти відвідають знаменитий Брайтонський Пірс на березі Ла-Маншу – улюблене місце розваг і відпочинку для дітей та дорослих; контактний океанаріум Sea Life, Королівський павільйон – палац, що слугував резиденцією британських королів; гулятимуть затишними вуличками з безліччю магазинчиків і кафе в одному з найкрасивіших курортних міст Великої Британії.

ПОДОРОЖ ДО ОКСФОРДА АБО КЕМБРИДЖУ – це два найстаріших університетських міста з атмосферними вуличками та класичною англійською архітектурою. Учасники програми побачать один з найвідоміших університетів Європи, де, можливо, мріють навчатися у майбутньому.

Діти зможуть відвідати КЕНТЕРБЕРІЙСЬКИЙ СОБОР – одну з найстаріших християнських будівель Великої Британії; історичний район Лондона ГРИНВІЧ, де знаходиться всесвітньо відома обсерваторія, а сам район входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; палац родини Болейн HEVER CASTLE.
Також учасники програми зможуть обрати додаткові екскурсії до СТОУНХЕНДЖУ; МУЗЕЮ ВОСКОВИХ ФІГУР МАДАМ ТЮССО, де можна «зустрітися» з улюбленими акторами, музикантами та персонажами; або здійснити ТУР ЛОНДОНОМ на тому самому двоповерховому червоному автобусі!

* Звертаємо вашу увагу:

екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами.