Канікули на Лазуровому узбережжі

Антіб, Франція

Проживання

Резиденція «Castel Arabel» розташована недалеко від піщаних пляжів і жвавих вулиць Жуан-ле-Пен (600 м). Розміщення в 2-місних кімнатах з ванною кімнатою, більшість з яких мають гарну терасу або балкон. Студенти мають можливість скористатися загальною телевізійною кімнатою, великою терасою, басейном, рестораном, снек-баром і чудовими садами.
Примітка: рушники не надаються. Автобус школи щоранку возить учнів на заняття.

Актівіті

Поза уроками ми пропонуємо різноманітні екскурсії та заходи. Ці заходи організовують керівники наших груп, які направляють та допомагають студентам у всіх їхніх потребах. У тижневий пакет входять такі заходи:
• тур містом
• півдня плавання на яхті
• день спорту
Також кожного вечора є розважальна програма з іграми та шоу.

Навчання

Стандартний курс:
• 20 уроків по 45 хвилин з понеділка до п’ятницю
• з 8.45 до 12.05 (з перервою 20 хвилин)
• максимум 15 учнів у класі
Навчання спрямоване на розвиток мовленнєвих навичок учнів і на те, щоб вони відчували себе більш впевнено у  французькому середовищі, використовуючи кілька правил і багато вправ: дискусія, висловлювання, рольові ігри.

Після закінчення навчання студенти отримують «сертифікат з французької мови», який підтверджує їх освіту та навички. Цей сертифікат включає:
• рівень, досягнутий наприкінці курсу
• відсоткову оцінку відвідуваності студентами
• зауваження та примітки вчителів

Екскурсії

• Антіб
• Монако
• Ніцца
• Канни
• Грас

Можливі екскурсійні напрями

КАННИ – один із найкращих курортів на Лазурному березі Франції. Це місто висхідних французьких та світових зірок, адже щорічно у травні тут проходить один із найпрестижніших світових фестивалів – Канський кінофестиваль. У Каннах також регулярно проводяться цікаві заходи місцевого значення – Каннський фестиваль шопінгу, Карнавал на Рів’єрі, Фестиваль феєрверків та інші події.

АНТІБ – фантастичне місто, розташоване на казковому Блакитному березі, неподалік Ніцци і Канн. Антіб є одним із небагатьох міст Франції, яке зуміло максимально зберегти свій автентичний вигляд. Прогулюючись вуличками Антіба створюється враження, ніби ви опинилися в музеї просто неба, в якому представлені пам’ятники різних епох. Тому, подорож до Антіба залишить у вас тільки позитивні та незабутні враження.

НІЦЦА – місто на південному сході Франції в регіоні Прованс. Це найвідоміший курорт французького Середземномор’я і великий порт. Ніцца – мальовниче місто, наповнене сонцем і чудовими морськими пейзажами, яке є ідеальним місцем для вивчення Лазурного берега. Це місто з італійським темпераментом і енергійною середземноморською атмосферою, буквально створений для відпочинку та насолоди життям. Ніцца – це чарівні старі вулички та чудові променади, красива архітектура, чудові музеї, розкішні готелі.

МОНАКО – один із кращих і найфешенебельніших курортів Європи. П’ята частина території Монако зайнята садами і парками. Туристи приїжджають у цю країну не тільки за морем, сонцем і розвагами, але і за враженнями від багатої культурної спадщини – це музеї і виставкові центри з унікальними колекціями, замки і собори, парки і палаци. Будучи світовим центром туризму, Монако славиться високим рівнем проведення фестивалів та інших заходів як європейського, так і міжнародного рівня.

ГРАС – це французька столиця парфумерії в оточенні лавандових полів. На відміну від інших міст Провансу Грас і досі зберіг свою провінційну чарівність. Тут дуже красиве Старе місто, на вулицях якого досі працюють парфумерні лавки, багатьом з яких уже понад двісті років, а саме місто дуже схоже на квіткову клумбу. Саме Грас, а не Париж, став столицею парфумів, саме тут були створені відомі «Шанелі № 5»

 

* Звертаємо вашу увагу:

Французька мова