Harry Potter Style

Sidcot School, Bristol

Брістоль, Велика Британія

Є можливість додатково обрати заняття з верхової їзди або з гольфу. Діти можуть сформувати свій власний розклад та взяти предмети на вибір для вивчення англійською мовою

Школа

Sidcot school знаходиться в красивому, безпечному місці.

Школа Sidcot знаходиться на південному заході Англії лише за 10 хвилин їзди на автомобілі від аеропорту Брістоля та за 40 хвилин до центру Брістоля. З міста Брістоль до Лондону – одна година поїздом.

У школі є: спортивне обладнання, тренажерна зала, басейн, тенісні корти, наукові лабораторії, бібліотека, артцентр з музичними, драматичними та мистецькими заняттями.

На території школи є конюшня.

Програма

Academic Juniors для дітей від 7 до 11 років. Діти можуть сформувати свій власний розклад та взяти предмети
на вибір.

Курси для дітей 12-17 років. Програма має ідеальний баланс між теорією і практикою. Школа оснащена сучасними класами та має 12 наукових лабораторій, щоб забезпечити повне занурення учнів до навчання.

Уроки доповнюються поїздками, активностями та різноманітними заходами.

Розклад включає такі дисципліни на вибір: англійська мова, математика, наука, історія, географія, релігійна
освіта, технології, мистецтво, музика, танці та драматургія.

Після програми діти отримають сертифікати та звіти викладачів про успіхи у навчанні, які можна буде додати
до Вашого академічного портфоліо.

Розваги на території

Після уроків на дітей чекають ігри на підвищення лідерських навичок, роботи в команді, розвиток своїх талантів, тематичні вечірки, майстер-класи. Такі як, наприклад, вечір караоке, кіно, майстер клас з випікання, біг, йога та багато іншого.

У школі є конюшня. За бажанням перед поїздкою можна обрати заняття з
верхової їзди. Максимально – 4 заняття на тиждень по 50 фунтів

Можливі екскурсійні напрями

ЛОНДОН. Діти відвідають лондонські музеї, парки, галереї. Прогуляються найвизначнішими вуличками столиці Британії. А також на групу чекає тур по студії Гарі Потера.

БІРМІНГЕМ. На дітей чекає велика кількість магазинів та безмежні можливості для шопінгу. До того ж це місто має чаруючу прибережну зону.

HARRY POTTER STUDIOS. Діти побачать, як створювався всесвіт, в якому живуть їхні улюблені герої, побувають в «стінах Хогвартса», дізнаються багато цікавого про своїх улюблених персонажів. Це дивовижна подорож у світ магії та чаклунства, про яку мріє кожна дитина!

Екскурсії до міста БАТ та БРІСТОЛЬ.

На дітей також чекає подорож на ПЛЯЖ.

 

 

* Звертаємо вашу увагу:

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ: екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами. Остаточна програма буде оголошена за 2 тижні до початку поїздки.