Harry Potter Style

Christ’s Hospital School

Хоршам, Велика Британія

На дітей чекають захоплюючі екскурсії до Брайтону і Лондону. Учасники побачать найвизначніші пам’ятки у історичному центрі Британії.

Школа

CHRIST’S HOSPITAL SCHOOL – унікальна школа з визначними традиціями була заснована у 16 столітті. Розташована у історичному містечку Хоршам, повному середньовічних будівель. CHRIST’S HOSPITAL має чудову спортивну інфраструктуру: відкриті тенісні корти, просторі спортивні майданчики, закритий спортзал та басейн.

Програма

Програма передбачає 15 годин англійської мови на тиждень у групах до 18 студентів. Чудово підійде для тих, хто лише починає свій шлях у вивченні англійської мови. На заняттях діти підвищать рівень розмовної англійської, поповнять словниковий запас, навчаться спілкуватися з однолітками з інших країн.

Можливі екскурсійні напрямки

ЛОНДОН. Учасники програми двічі відвідають Лондон на повний день. Учасники програми відкриють для себе найцікавіші куточки британської столиці та її культуру. Діти відвідають лондонські музеї, парки, галереї. Прогуляються найвизначнішими вуличками столиці Британії.

HARRY POTTER STUDIOS (опціональна екскурсія). Діти побачать, як створювався всесвіт, в якому живуть їхні улюблені герої, побувають в «стінах Хогвартса», дізнаються багато цікавого про своїх улюблених персонажів. Це дивовижна подорож у світ магії та чаклунства, про яку мріє кожна дитина!

* Звертаємо вашу увагу:

екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом ро-боти закладів та іншими обставинами. Остаточна програма буде оголошена за 2 тижні до початку поїздки.