German Intensive

Humboldt-Institut

Бад-Шуссенрід, Німеччина

Школа

Humboldt-Institut – найвідоміша і найпрестижніша мережа мовних шкіл у Німеччині, почала свою роботу в освітній сфері ще в 70-х роках. Мовні центри Humboldt-Institut розташовані в більш ніж 15 містах Німеччини: великих мегаполісах як Берлін, Кельн, Мюнхен, де вирує культурне, світська і економічне життя, і в невеликих затишних передмістях, як Бад-Шуссенрід, де немає суєти і зайвого шуму. У школах Humboldt-Institut панує інтернаціональна атмосфера, де студенти з усього світу вивчають мову, працюють над спільними проектами і активно проводять вільний час.

Бад-Шуссенрід – історичне містечко в мальовничій скелястій місцевості між Дунаєм, Іллером і Боденським озером. Бад-Шуссенрід відоме своїми спа-курортами і багатою історичною спадщиною. Школа Humboldt Institut розташована в сучасній будівлі між чудовим парком і просторою зоною відпочинку. До центру міста можна дійти пішки за 5 хвилин.

Програма

Дітей чекає інтенсив з вивчення німецької з повним зануренням в мовне середовище. Програма передбачає 30 годин німецької на тиждень. Навчання проходить в невеликих групах до 10 осіб з кваліфікованим викладачем, носієм мови. В процесі навчання діти долають мовний бар’єр, вчаться формулювати і представляти аудиторії свою точку зору. Діти працюють в команді, навчаються контактувати один з одним, розробляти проекти, готувати презентації – і все це німецькою мовою. Крім прогресу в знаннях мови, студенти стають набагато впевненішими в собі, долають бар’єр спілкування з представниками різних культур.

Розваги на території школи

Спорт: футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, бадмінтон, плавання, гірський велосипед і ін.

Розвиваючі заняття та гуртки: декоративні мистецтва, розпис вітрин, малюнок на тканині, робота по дереву, різьблення по каменю, гра на піаніно і ін.

Розважальні заходи: настільні ігри, більярд, настільний теніс, барбекю, турпоходи, дискотеки, кіноперегляди та ін.

Можливі екскурсійні напрямки

МЮНХЕН – столиця Баварії, третє за розмірами місто після Берліна і Гамбурга. Мюнхен є осередком культурних закладів та музеїв Німеччини, тут знаходиться найбільший в Європі парк (Англійський сад) та багато театрів. Крім того, це місто – великий промисловий і дослідницький центр. Тут багато історичних архітектурних пам’яток – міські брами 18 століття, ратуша, палац, палацово-содовий комплекс Німфенбург, комплекс олімпійських будівель та ін.

ШТУТГАРТ – одне з передових міст Німеччини, де на диво гармонічно поєднується історична архітектура та новітній стиль. Це столиця землі Баден-Вюртемберг. Тут можна побачити такі цікаві пам’ятки та місця як Палацова площа, Музей Porsche, Людвігська резиденція, стадіон «Мерседес-Бенц Арена», Вюртенбергська земельна бібліотека – одна з найбагатших та найкрасивіших в країні.

АУГСБУРГ – одне з найкрасивіших міст Німеччини, яке розкинулося в передгір’ї Альп. За 2 тисячі років свого існування місто набуло багату історичну та культурну спадщину – тут безліч мальовничих вуличок, фонтанів, величних соборів, велика ратуша, будівлі в стилі бароко, рококо, модерн. Також тут знаходиться найстаріше в світі соціальне поселення, місто в місті – Фуггерай.

КОНСТАНЦ – старовинне місто на березі Рейну, що знаходиться на кордоні зі Швейцарією. Тут є на що подивитися – кафедральний собор Діви Марії, відомий пам’ятник «Імперія» в бухті міста, площу Марктштатте, акваріум SEA LIFE Konstanz, музей Яна Гуса, Старе місто та багато іншого.

ЗАМКИ НОЙШВАНШТАЙН І ЛІНДЕРХОФ. Нойшванштайн – одна з головних пам’яток Німеччини, величний замок на горі, побудований Людовіком ІІ за власним ескізом. За 50 км від Нойшванштайну розташовано королівський замок Ліндерхоф, який за своєю пишністю перевершує навіть французький Версаль. Особливої уваги тут заслуговує Грот Венери – штучна  печера висотою 10 м, де часто проводились оперні постановки.

ПОЇЗДКИ ДО МІСТ РАВЕНСБУРГ, БІБЕРАХ АБО БАД-БУХАУ. Мальовничі міста землі Баден-Вюртемберг, де учасники програми мають змогу побачити історичну архітектуру та цікаві пам’ятки, які дозволять глибше зануритися в німецьку культуру та дослідити Баварію.

* Звертаємо вашу увагу:

Екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами. Точний перелік екскурсій буде відомий за 2 тижні до поїздки.