English Intensive

Frensham College

Фарнхем, Велика Британія

Інтенсивне вивчення англійської

Для бажаючих швидко досягти прогрессу в англійській мові; для тих, хто планує подальше навчання в англомовному середовищі

Школа

Діти будуть жити та навчатися в престижній та надзвичайно красивій школі-пансіоні Frensham Heights 1925 року заснування.
Школа знаходиться в графстві Суррей в оточенні лісу, неподалік Національного парку South Downs і мальовничих Surrey Hills. Звідси легко можна дістатися Лондона, Брайтона та Портсмута. Frensham Heights має чудову спортивну інфраструктуру, включаючи відкриті спортивні майданчики, тенісні корти, басейн з підігрівом, скеледром і мотузковий парк.

Програма

Програма передбачає 15 годин загальної англійської та 6 годин розмовної англійської на тиждень зі здачею іспиту LanguageCert Speaking exam в кінці курсу. Незважаючи на серйозний рівень підготовки та інтенсивність курсу, заняття проходять в інтерактивній жвавій та веселій формі, аби студентам курсу було цікаво та весело вивчати мову, і вони більше спілкувалися з однолітками з різних країн у невимушені атмосфері.

Розваги на території школи

Після занять та екскурсій діти мають можливість займатися спортом та прийматимуть участь в цікавих активностях: турніри, вікторини, кіноперегляди, дискотеки та інші розваги.

 

Можливі екскурсійні напрямки

ЛОНДОН. Це можливість познайомитися з історичними пам’ятками та найцікавішими місцями британської
столиці, такими як London Eye, Будинок парламенту, Вестмінстер, Національна галерея, Лондонський музей, Трафальгарська площа, Букінгемський палац і не тільки.

ВІНДЗОР. В цьому місті знаходиться відомий на весь світ королівський палац – Віндзорський замок, історія якого сягає ще середини ХІ століття. Сьогодні тут досі знаходиться офіційна резиденція британських монархів, яку відвідають наші юні мандрівники.

HARRY POTTER STUDIOS. Діти побачать, як створювався всесвіт, в якому живуть їхні улюблені герої, побувають в «стінах Хогвартса», дізнаються багато цікавого про своїх улюблених персонажів. Це дивовижна подорож у світ магії та чаклунства, про яку мріє кожна дитина!

БРАЙТОН. Одне з найвідоміших на весь світ курортних міст Великої Британії на березі затоки Ла-Манш. Тут знаходиться всесвітньо відомий пляж Brighton Beach, дивовижний Брайтонський пірс, Королівський павільйон та ще багато цікавого.

ПОРТСМУТ. Це портове місто з цікавими історичними пам’ятками. Більша частина Портсмута розміщена на острові. Дітям проведуть екскурсію містом та однією з головних військово-морських баз британського флоту з найвідомішим вітрильним кораблем HMS Victory 1765 року.

* Звертаємо вашу увагу:

*ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ: екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами. Остаточна програма буде оголошена за 2 тижні до початку поїздки.

Екскурсія на Harry Potter Studios, 2 екскурсії повного дня, 2 екскурсії на півдня та 1 опціональна екскурсія на весь день (оплачується додатково)