California Dreams

California State University

Лос-Анджелес, США

Що входить?

 • Hollywood;
 • Beverly Hills;
 • Disneyland;
 • тур на кіностудії: Warner Bros.,
  Sony / MGM, Paramount, Universal Studios

Для кого?

Для тих, хто хоче побачити «Американську мрію» на власні очі

Що будемо робити?

Заняття акторською майстерністю від голівудських майстрів, незабутні екскурсії, на яких мріє побувати будь-яка дитина

Школа

Програма проходить на базі California State University, який знаходиться у передмісті Лос-Анджелеса, містечку Фуллертон. Щоб дістатися звідти до Disneyland знадобиться всього 10 хвилин. California State University входить до десятки найбільших університетів США. Саме тут навчався всесвітньо відомий актор Кевін Костнер і режисер двох найбільш касових фільмів «Титанік» та «Аватар» Джеймс Кемерон.

Програма

Програма включає 18 уроків англійської та 8 уроків фільммейкінга
на тиждень. Діти вивчатимуть мову в міжнародних групах. На заняттях
вони будуть розробляти різні командні проекти і презентувати їх класу,
грати в тематичні ігри, брати участь у квестах. Таким чином програма розвиває не тільки граматичні навички але і розмовну англійську. Після закінчення курсу всі учні отримають сертифікат та звіти про успішність.

Розваги на території

На студентів чекають тематичні вечори, дискотеки, барбекю, відпочинок на пляжі, перегляди кіно. Спортивні активності: бадмінтон, волейбол, бейсбол, баскетбол, футбол, настільний теніс, великий теніс, гольф, плавання, фітнес.

Можливі екскурсійні напрями

 • DISNEYLAND – мрія всіх дітей, адже вони побачать на власні очі той самий палац Попелюшки, познайомляться з персонажами улюблених мультфільмів, побувають на неймовірних атракціонах, відчують себе жителями казок, які знають напам’ять. Disneyland у Каліфорнії – це перший парк розваг Діснея, ціле місто, яке, повірте, не захочеться залишати!
 • HOLLYWOOD – прекрасна можливість відвідати «Фабрику мрій», прогулятися Голлівудською алеєю слави, зробити селфі на тлі пам’ятного знаку «HOLLYWOOD» і можливо, зустріти когось із улюблених знаменитостей.
 • КІНОСТУДІЇ WARNER BROS., SONY / MGM, PARAMOUNT, UNIVERSAL STUDIOS – це можливість побачити внутрішню кухню голлівудських кіновиробників. Зручний міні-автобус повезе дітей павільйонами студій, де вони побувають серед декорацій добре відомих кінострічок.
 • BEVERLY HILLS – ще одна можливість зустріти всесвітньо відомих селебріті, які тут живуть. Beverly Hills – особливе місце Лос-Анджелеса і символ багатства Каліфорнії.
 • Також на дітей чекає шопінг-тур по магазинах; відпочинок на золотих пляжах Каліфорнії; екскурсії по Лос-Анджелесу, екскурсії в University of California і Тихоокеанський акваріум, похід на справжній бейсбольний матч, танці на DJ Dance Party та ще багато цікавого.

* Звертаємо вашу увагу:

Екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом ро-боти закладів та іншими обставинами. Остаточна програма буде оголошена за 2 тижні до початку поїздки.