Англійська для інженерів в Англії

Young Professionals - The Engineering

Оксфорд, Великобританія

Інженерний напрямок молодих спеціалістів має на меті підготувати учнів для майбутньої кар’єри інженера. Завдяки поєднанню теоретичного навчання та практичних семінарів учні вивчають різні технічні галузі, включаючи механічне, електронне та цивільне будівництво.

 

Такі проекти, як створення міні-гідравлічних мостів або будівництво транспортних засобів з акумуляторним живленням, сприяють більшій впевненості учнів у вирішенні практичних інженерних проблем. Вони також долучаються до одноденних екскурсій, зосереджених на інженерії, наприклад екскурсії всесвітньо відомою мініфабрикою або програмування марсохода у центрі науки та мистецтва We The Curious.

Школа

d’Overbroeck’s – це відома успішна та шанована школа-пансіон в Оксфорді. У вересні 2017 року відкрився найсучасніший комплекс з шести класів для навчання, розташований поруч з кращими навчальними закладами на північ від центру.

Місцезнаходження

Оксфордський університет став центром уваги та основою розвитку міста. Поет Метью Арнольд називав Оксфорд «Місто мрійних шпилів», адже воно відоме своїми прекрасними будівлями та знаходиться лише в 60 милях на північний захід від Лондона. З часів приходу до влади саксів, архітектура будівель вирізняється суто англійським стилем. Прикладом цього є Камера Редкліффа середини 18 століття.

Проживання

d’Overbroeck’s – це три пансіонати. Проживання здійснюється в одномісних приміщеннях. Кімнати для хлопців та дівчат розділені окремо. В наявності безкоштовна пральня. Пансіонатами керують різні команди. Персоналу дуже багато. На кожні 7 студентів припадає 1 працівник управління. То ж всі студенти знаходяться під наглядом 24 години на добу, а у разі потреби завжди є навчений фахівець першої медичної допомоги.

Історія

d’Overbroeck’s був заснований у 1977 році Малькольмом ван Бірвлітом (ім’я «д’Овербрук» походить від частини його прізвища, яке має фламандське походження) і з того часу був незмінним лідером серед найкращих шкіл-інтернатів Великої Британії. З самого початку у школі була мета зарекомендувати себе як заклад вищого гатунку не тільки в організації теоретичного навчання, а і у можливості удосконалення практичних навичок. На сьогодні школа є лідером серед британських навчальних закладів та відома у всьому світі.

Навчання

Навчання розраховано у класах до 11 учнів. Навантаження складає 25 годин на тиждень. Освітнім процесом керує фахівець-викладач. Є можливість вивчати такі напрями, як властивості різних матеріалів, інженерне креслення, статичні структурні системи, електромеханічні системи, дія сил і застосування інженерних технологій. Ця академічна основа дає змогу досягти успіху в майбутньому навчанні в університеті та за його межами.

Крім того у програмі є і практичні семінари, до яких долучаються учні. Вони беруть участь у виготовленні міні-гідравлічних мостів та виконують групові проекти – проектування та будівництво транспортних засобів з акумуляторним живленням. Такі семінари дозволяють під час навчання перевірити та застосувати свої нові знання для вирішення проблем, а також розвинути свої навички роботи в команді та управління проектами.

Також передбачені візити до так званих «місць натхнення». Окрім стандартного навчання, кожного тижня учні відвідують міні-фабрику або практичні уроки у Національному музеї науки. Це допомагає розширити світогляд та в майбутньому зробити кар’єру в інженерії. Для майбутніх спеціалістів запланована участь у факультативних сесіях Skills Elective, щоб дати їм найкращу можливість побудувати кар’єру в інженерії за допомогою спеціальних підготовчих сесій до співбесід, майстер-класів з резюме та розвитку навичок самостійного навчання.

* Звертаємо вашу увагу:

Мінімальний рівень знання мови – В1

Навчання – 25 годин на тиждень