Англійська на Кіпрі

Xenion High School Cyprus

Паралимни, Кіпр

Кампус

Британська приватна школа, що розміщується на Кіпрі. Всі учні навчаються за британською системою освіти – Primary School ,GCSE, A-LEVEL та отримують атестати міжнародного зразку.

Навчальний кампус – це нове і сучасне приміщення, обладнане за останнім словом техніки. Відповідає всім європейським стандартам 21 століття. Аудиторії світлі, комфортні, оснащені кліматичної технікою, інтерактивними дошками, комп’ютерами, у кожного студента є доступ в інтернет і до онлайн-бібліотеці. На території є відкритий басейн. Персонал школи проявляє індивідуальний підхід до кожної сім’ї та дитині.

 

Програма

20 годин вивчення англійської на тиждень. Xenion High School британська школа, а викладачі справжні носії мови. Учні Xenion High School отримують кращі результати по іспитам GCSE і A-Level в країні, але академічні показники – не найголовніше для школи. Поряд з якісною освітою навчальний заклад допомагає учням розвивати соціальні навички, бути творчим і цілеспрямованим.

Розваги на території школи

У школі завжди є чим зайнятися у вільний від навчання час! Одна з цілей Xenion High School – дати можливість учням спробувати себе в якомога більше областях, з цих причин тут регулярно організовують культурні та розважальні заходи. Наприклад, кожен день учні за бажанням можуть приєднатися до спортивних тренувань з футболу, футзалу, волейболу, тенісу, плавання або водного поло. А також, відвідати пляж у супроводі досвідчених інструкторів.

Можливі екскурсійні напрямки

ЕКСКУРСІЇ НА ЦІЛИЙ ДЕНЬ

Лімассол і Пафос (Порт і фортеця Лімассола, амфітеатр Куріона,

Гробниці королів, Мозаїки, фортеця Пафосу і рибний порт)

День в Waterworld * – найбільшому тематичному аква- парку Європи (вхідний квиток на необмежене катання включено)

ЕКСКУРСІЇ НА ПОЛОВИНУ ДНЯ

Параліміні/Протас та шопінг – Затока Фігового дерева

Середньовічний Монастир Айя-напи, порт та муніципальний музей Таласса – пляж Ніссі.

Національний парк Мис Греко та прилеглі околиці – затока Коннос.

Фольклорний музей Деріні та музей традиційних професій.

Культурний центр окупованої Фамагусти

ВСІ ЗАХОДИ ПРОХОДЯТЬ ПІД НАГЛЯДОМ ТА ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ЗАХОПЛЕНИХ І ДОБРОЗИЧЛИВИХ СПІВРОБІТНИКІВ І ПОКЛИКАНІ СТАТИ ПРОДОВЖЕННЯМ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В КЛАСІ.

* Звертаємо вашу увагу:

Сучасна програма шкільної інтеграції.
Вивчення шкільних предметів англійською мовою за британською системою.