Англійська для найменших

Frensham College

Фарнхем, Велика Британія

Ідеально для першої поїздки за кордон

Спеціально адаптована локація для наймолодших студентів

Школа

Діти будуть жити та навчатися в престижній та надзвичайно красивій школі-пансіоні Frensham Heights 1925 року заснування. Школа знаходиться в графстві Суррей і розташована в оточенні лісу, неподалік Національного парку South Downs і мальовничих Surrey Hills. Звідси легко можна дістатися Лондона, Брайтона та Портсмута. Frensham Heights має чудову спортивну інфраструктуру, включаючи відкриті спортивні майданчики, тенісні корти, басейн з підігрівом, скеледром і мотузковий парк.

Програма

Програма передбачає 15 годин англійської мови на тиждень. На заняттях діти підвищать рівень розмовної англійської, поповнять словниковий запас, навчаться спілкуватися з однолітками з інших країн. Курс розроблений спеціально для найменших учнів в інтерактивній цікавій для дітей формі. Заняття з англійської проходять вранці, а по обіді дітей чекають заняття з футболу або плавання, театрального мистецтва, скетчінгу, розпису одягу.

Розваги на території школи

Після занять та екскурсій діти прийматимуть участь в цікавих вечірніх активностях: турніри, вікторини, кіноперегляди, дискотеки та інші розваги.

Можливі екскурсійні напрямки

ЛОНДОН. Це можливість познайомитися з історичними пам’ятками та найцікавішими місцями британської столиці, такими як London Eye, Будинок парламенту, Вестмінстер, Національна галерея, Лондонський музей, Трафальгарська площа, Букінгемський палац і не тільки.

ВІНДЗОР. В цьому місті знаходиться відомий на весь світ королівський палац – Віндзорський замок, історія якого сягає ще середини ХІ століття. Сьогодні тут досі знаходиться офіційна резиденція британських монархів, яку відвідають наші юні мандрівники.

БРАЙТОН. Одне з найвідоміших на весь світ курортних міст Великої Британії на березі затоки Ла-Манш. Тут знаходиться всесвітньо відомий пляж Brighton Beach, дивовижний Брайтонський пірс, Королівський павільйон та ще багато цікавого.

ПОРТСМУТ. Це портове місто з цікавими історичними пам’ятками. Більша частина Портсмута розміщена на острові. Дітям проведуть екскурсію містом та однією з головних військово-морських баз британського флоту з найвідомішим вітрильним кораблем HMS Victory 1765 року.

HARRY POTTER STUDIOS. Діти побачать, як створювався всесвіт, в якому живуть їхні улюблені герої, побувають в «стінах
Хогвартса», дізнаються багато цікавого про своїх улюблених персонажів. Це дивовижна подорож у світ магії та чаклунства, про яку мріє кожна дитина!

 

* Звертаємо вашу увагу:

Екскурсія на Harry Potter Studios, 2 екскурсії повного дня, 2 екскурсії на півдня та 1 опціональна екскурсія на весь день (оплачується додатково)

*ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ: екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами. Остаточна програма буде оголошена за 2 тижні до початку поїздки.