Active English

Frensham College

Фарнхем, Велика Британія

Школа

Діти будуть жити та навчатися в престижній та надзвичайно красивій школі-пансіоні Frensham Heights 1925 року заснування. Школа знаходиться в графстві Суррей в оточенні лісу, неподалік Національного парку South Downs і мальовничих Surrey Hills. Звідси легко можна дістатися Лондона, Брайтона та Портсмута. Frensham Heights має чудову спортивну інфраструктуру, включаючи відкриті спортивні майданчики, тенісні корти, басейн з підігрівом, скеледром і мотузковий парк.

Програма

Програма передбачає 15 годин англійської мови на тиждень.

Заняття проходять в інтерактивній формі та спрямовані на покращення загальної та розмовної англійської, розвиток навичок роботи в команді й прийняття рішень.

Крім уроків англійської, дітей чекають активності на вибір з професійними тренерами (6 годин на тиждень):
«Адреналін» – діти можуть спробувати різні види пригодницьких видів спорту: скелелазіння, стрільба з лука, альпінізм, мотузковий спорт, рафтинг, каякінг.
Футбол – дітей розподілять на групи, згідно з рівнем навичок у футболі. В програму входять турніри, на яких юні футболісти покажуть, чого навчилися впродовж курсу.
Плавання – курс для тих, хто хоче більш впевнено почуватися на воді, розвинути нові техніки й навички в плаванні.

Розваги на території школи

Після занять та екскурсій діти мають можливість займатися спортом та прийматимуть участь в цікавих активностях: турніри, вікторини, кіноперегляди, дискотеки та інші розваги.

Для тих, кому вивчати лише англійську вже не цікаво

Крім англійської, заняття на вибір: футбол, плавання,програма «Адреналін» з професійними тренерами

Можливі екскурсійні напрямки

ЛОНДОН. Це можливість познайомитися з історичними пам’ятками та найцікавішими місцями британської
столиці, такими як London Eye, Будинок парламенту, Вестмінстер, Національна галерея, Лондонський музей, Трафальгарська площа, Букінгемський палац і не тільки.

БРАЙТОН. Одне з найвідоміших на весь світ курортних міст Великої Британії на березі затоки Ла-Манш. Тут знаходиться всесвітньо відомий пляж Brighton Beach, дивовижний Брайтонський пірс, Королівський павільйон та ще багато цікавого.

ВІНДЗОР. В цьому місті знаходиться відомий на весь світ королівський палац – Віндзорський замок, історія якого сягає  середини ХІ століття. Сьогодні тут досі знаходиться офіційна резиденція британських монархів, яку відвідають наші юні мандрівники.

ПОРТСМУТ. Це портове місто з цікавими історичними пам’ятками. Більша частина Портсмута розміщена на острові. Дітям проведуть екскурсію містом та однією з головних військово-морських баз британського флоту з найвідомішим вітрильним кораблем HMS Victory 1765 року.

HARRY POTTER STUDIOS. Діти побачать, як створювався всесвіт, в якому живуть їхні улюблені герої, побувають в «стінах Хогвартса», дізнаються багато цікавого про своїх улюблених персонажів. Це дивовижна подорож у світ магії та чаклунства, про яку мріє кожна дитина!

* Звертаємо вашу увагу:

Екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами. Остаточна програма буде оголошена за 2 тижні до початку поїздки.

Екскурсія на Harry Potter Studios. 2 екскурсії повного дня, 2 екскурсії на півдня та 1 опціональна екскурсія на весь день (оплачується додатково)