Academic Camp Switzerland

Saint-Charles Collège et Lycée

Поррентруй , Швейцарія

Вивчення шкільних предметів англійською мовою в одній
з найбільш рейтингових шкіл Європи.

Школа

Saint-Charles Collège et Lycée – це престижний і відомий навчальний заклад, розташований в прекрасній природній зоні в швейцарському кантоні Юра. Школа відкрилася в 1897 році і за більш ніж вікову історію зарекомендувала себе найкращим чином.

У кампусі, крім будівлі школи з сучасними класами і резиденцією для проживання школярів, розташовані також кінотеатр, спортивний комплекс з тенісними кортами, баскетбольний майданчик, спортивний хол.

Літня програма в Швецарії використовує методику інтегрованого вивчення мови і змісту (CLIL – Content and Language Integrated Learning)
Заклад надає іноземним учасникам комфортабельні резиденції для проживання. Діти проживають в стандартних двомісних номерах з повним набором необхідних зручностей.

Saint-Charles Collège et Lycée – прекрасний вибір для тих, кому важливо майбутнє своєї дитини!

Програма

Всі програми навчання відбуваються англійською мовою.

Adventurers Classes (9-11 років)
Юні шукачі пригод 20 академічних годин на тиждень вивчають англійську мову, математику, природничі науки, суспільні науки і мистецтво, вдосконалюють свої навички і знання в драмі, технології дизайну і географії.

Exploration Classes (12-14 років)
В рамках програми Exploration (30 академічних годин на тиждень) учні вивчають різні академічні предмети англійською. У класі не більше 10 осіб. Набір предметів включає англійську, математику, науки, соціальні науки та мистецтво.

Engagement Classes (15-17 років)
В рамках цієї програми (30 академічних годин на тиждень) школярі можуть вибрати окремі предмети з широкого набору пропонованих навчальних дисциплін. Кількість учнів в класі – не більше 10. Щодня проводиться чотири уроки тривалістю 75
хвилин кожен, а також консультації та зустрічі з викладачами.

У якості бонусу – всі учні з 15 років і старше мають змогу вивчати академічну французьку і міжнародний бізнес як додаткові предмети.

Розваги на території школи

Школа пропонує захоплюючу програму заходів, завдяки якій учні можуть розвинути свої навички лідерства, спробувати щось нове, стати більш впевненими в собі і знайти нових друзів з усього світу.

Saint-Charles Collège et Lycée піклується про всебічний розвиток своїх вихованців – спортивний, творчий, духовно-моральний, та допомагає дітям стати успішними. У школі можна професійно займатися різними видами спорту і творчості, брати участь в
змаганнях, добиватися успіхів.

Доступні напрямки: каякінг, походи у гори та гірські велосипеди, великий теніс, гольф, їзда верхи , танці, футбол, баскетбол, хор, кіномистецтво, театральне мистецтво, акторська майстерність, музика, живопис, архітектура та дизайн, мода та ін.

Можливі екскурсійні напрями

В рамках програми заходів учні можуть познайомитися з культурою європейських міст, відправившись на екскурсії в Цюріх, Штутгарт і Женеву. Програма заходів також поїздки на водоспад Rhine Falls, а також відвідування сироварень і шоколадної фабрики з дегустацією продукції!

* Звертаємо вашу увагу:

Персонал школи подбає, щоб всі учасники програми провели час весело та з користю!