Шкільна інтеграція за британською системою освіти

Xenion High School Cyprus

Паралимни, Кіпр

Кампус

Британська приватна школа, що розміщується на Кіпрі. Всі учні навчаються за британською системою освіти – Primary School ,GCSE, A-LEVEL та отримують атестати міжнародного зразку.

Навчальний кампус – це нове і сучасне приміщення, обладнане за останнім словом техніки. Відповідає всім європейським стандартам 21 століття. Аудиторії світлі, комфортні, оснащені кліматичної технікою, інтерактивними дошками, комп’ютерами, у кожного студента є доступ в інтернет і до онлайн-бібліотеці. На території є відкритий басейн. Персонал школи проявляє індивідуальний підхід до кожної сім’ї та дитині.

 

Програма

22 годин на тиждень повної інтеграції  у навчання.

Усі студенти проходять навчання разом діючими класами та відвідують ті ж уроки, що і учні, які навчаються на постійній основі.

Xenion High School британська школа, а викладачі справжні носії мови.

Учні Xenion High School отримують кращі результати по іспитам GCSE і A-Level в країні, але академічні показники – не найголовніше для школи.

Поряд з якісною освітою навчальний заклад допомагає учням розвивати соціальні навички, бути творчим і цілеспрямованим.
У якості бонусу – всі учні будуть відвідувати факультатив з грецької мови декілька разів на тиждень.

Розваги на території школи

У школі завжди є чим зайнятися у вільний від навчання час! Одна з цілей Xenion High School – дати можливість учням спробувати себе в якомога більше областях, з цих причин тут регулярно організовують культурні та розважальні заходи. Наприклад, кожен день з 19:30 до 20:30 учні за бажанням можуть приєднатися до спортивних тренувань з футболу, футзалу, волейболу, тенісу, плавання або водного поло.

Можливі екскурсійні напрмки

Екскурсії на цілий день: Лімассол і Пафос

ЗАМОК ЛІМАССОЛА – це середньовічна фортеця в історичній частині міста-курорту. Місце є найбільш відвідуваною визначною пам’яткою Лімассола. За 800-річну історію фортеця нагромадила масу цікавих легенд та фактів.

ГРОБНИЦІ КОРОЛІВ – великий некрополь за два кілометри на північний захід від гавані Пафосу на Кіпрі. Свою назву гробниці отримали від їхньої пишноти та оздоблення, а зовсім не від поховання там царів.

ПАФОСЬКИЙ ЗАМОК – розташований на межі гавані міста Пафос, Кіпр. Замок було оголошено культурною спадщиною 1935 року, він є однією з найбільш примітних пам’яток міста та як частина старого міста включений до Світової спадщини ЮНЕСКО.

ДЕНЬ В WATERWORLD* – найбільшому тематичному аква-парку Європи (вхідний квиток на необмежену катання включено)

Всі екскурсії проходять у супроводі англомовного гіда з обідом в хороших ресторанах під час екскурсій.

* Звертаємо вашу увагу:

Сучасна програма шкільної інтеграції.
Вивчення шкільних предметів англійською мовою за британською системою.