Незабутні канікули в Сеулі

Сеул, Південна Корея

Проживання

Студенти будуть проживати у міні-студіях, це автономні одномісні номери з основними меблями та окремою ванною кімнатою. Кухня є спільною.

УВАГА! Харчування не включене в умови даного проживання.

Як правило, міні-студії знаходяться в межах п’ятнадцяти хвилин ходьби від кампусу Lexis і в декількох хвилинах ходьби від майже нескінченного вибору магазинів, ресторанів і барів. Встановлену систему безпеки відеоспостереження, а також двері з автоматичним замиканням та охорону на місці робить міні-студії ідеальним варіантом для студентів та туристів, які подорожують самостійно.

Навчання

Школа Lexis South Korea пропонує програми корейської мови найвищої академічної якості в одному з найбільш знаковому і динамічному місті Азії. Кампус Сеула розташований в центрі міста, за кілька хвилин від громадського транспорту, у спеціально побудованому приміщенні, яке має сучасне навчальне обладнання та великий спектр інноваційних програм.

Lexis South Korea є переможцем престижної нагороди STM World School, нагороди, за яку проголосували професіонали галузі по всьому світу.

Співробітники школи пропонують індивідуальну та повну підтримку студентам під час вивчення корейської мови. Незалежно від того, чи шукає студент інтенсивну академічну програму або більше зацікавлений в розвитку своїх розмовних навичок корейської мови для подорожей, роботи та відпочинку, Lexis Korea пропонує широкий спектр високоякісних програм, які підходять для всіх рівнів.

Школа Lexis South Korea пропонує студентам інтенсивний курс корейської 15 годин – це курс, який підходить для іноземних студентів, які прагнуть вивчити корейську мову у свій вільний час. Студенти на уроках будуть проходити новий матеріал та закріплювати його, виконуючи домаш-ні завдання. Цей курс охоплює основну навчальну програму, яка розроблена для прискорення всіх навичок говоріння, аудіювання, читання та письма за короткий період часу.

Оскільки Lonely Planet нещодавно помістила Південну Корею на друге місце в списку 10 найкращих країн, які потрібно відвідати, зараз ідеальний час приїхати до Кореї та досліджувати таємниці, які вона зберігає. Компанія DEC запрошує студентів розпочати цю подорож разом з нами, щоб поділитися всім, що може запропонувати ця яскрава та захоплююча країна.

Можливі екскурсійні напрямки

ПАЛАЦ КЕНБОК – палацовий комплекс, розташований на півночі Сеула, Південна Корея. Був головним і найбільшим палацом династії Чосон, в якому жила королівська родина, і одним із п’яти великих палаців, зведених у період Чосон. Зараз палац є музей просто неба. Перед входом до палацу можна побачити барвисті інсценування зміни варти, що проводилася тут за часів династії Чосон.

СЕУЛЬСЬКА ТЕЛЕВЕЖА (SEOUL N TOWER), також широко відома як Башта Намсан – телевізійна та оглядова вежа на горі Намсан у центрі Сеула. Висота вежі досягає 236 м. Побудована в 1971 році, Сеульська телевежа є першою в Кореї радіохвильовою вежею, яка забезпечує теле– та радіомовлення в Сеулі. В даний час вежа транслює сигнали для корейських ЗМІ, таких як KBS, MBC та SBS.

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ХАНГОЛЬ був створений в 2014 році в районі Йонсан Сеула поблизу Національного музею Кореї. Займаючи понад 11 322 квадратних метри, він демонструє культурний і політичний контекст, мовну структуру та еволюцію системи символів корейського алфавіту, відомої як хангиль (хангиль), через виставки, дослідницьку діяльність та освіту. Музей має цокольний рівень з аудиторією та три цокольні рівні з аудиторіями, бібліотекою, залом постійної експозиції, спеціальним виставковим залом, а також навчальним центром і дитячим музеєм з ігровим майданчиком хангиль.

ХРАМ БОНГЕУНСА – буддійський храм, розташований у Самсон-дон, Каннамгу в Сеулі, Південна Корея. Він був заснований у 794 році під час правління короля Вонсона державним наставником Єнхо, тоді найвищим ченцем Сілла. Він розташований на схилі гори Судо, через дорогу від торгового центру COEX.

* Звертаємо вашу увагу:

Мова: корейська