Літні канікули у Франції

Париж, Франція

Навчальний центр

Навчальний центр розташований у центрі парку площею 40 га і пропонує іноземним студентам ідеальне місце для вивчення французької чи англійської мови, участі у захоплюючих заходах та спілкування з людьми з усього світу. Кампус забезпечує веселу та розслаблюючу атмосферу в природному оточенні, знаходячись лише за декілька хвилин їзди на поїзді від Парижа. Будучи одним з найбільш відвідуваних міст світу та культурним центром країни, студенти мають можливість після уроків відвідати його відомі пам’ятки, такі як Ейфелева вежа, Тріумфальна арка, собор Паризької Богоматері, Версальський палац тощо. Студенти пройдуться такими мальовничими районами як Монмартр, Маре та Латинський квартал, дослідять Лувр, Орсе та інші відомі музеї, здійснять покупки на Єлисейських полях і відчують смак знаменитої французької або англійської кухні. Цей досвід допоможе студентам розширити їх кругозір і зробити це літо незабутнім.

Проживання

Студенти проживають в одномісних кімнатах з спільними ванними кімнатами.

Навчання

Перед початком навчання студенти проходять оціночний тест, після чого розподіляються у класи, відповідні своєму рівню знань. Також студенти пишуть щотижня тест, що дозволяє вчителю точно відстежувати прогрес, досягнутий кожним учнем.

Наприкінці курсу студенти отримують мовний сертифікат, який засвідчує їх участь у заняттях із зазначенням мовного рівня та зазначенням отриманих результатів.

Заняття проходять з понеділка по п’ятницю. У студентів є вибір між стандартним та інтенсивним курсом. Індивідуальні уроки доступні лише у поєднанні зі стандартним курсом.

Стандартний курс

20 уроків по 45 хвилин на тиждень
Кожного дня у студентів 3 години англійської мови в невеликих групах з професійними вчителями.

Інтенсивний курс (оплачується додатково)

25 уроків по 45 хвилин на тиждень
На додаток до стандартного курсу, студенти мають можливість обрати п’ять додаткових уроків на тиждень, які зосереджені переважно на усній комунікації.

Індивідуальний курс (оплачується додатково)

5 уроків по 45 хвилин на тиждень
Студенти мають можливість скористатися п’ятьма додатковими індивідуальними уроками на тиждень, щоб досягти своїх особистих цілей та досягти швидкого прогресу. Індивідуальні уроки можна поєднувати лише зі стандартним курсом.

Зразок розкладу дня:

07:00 Підйом
07:30–08:00 Сніданок
08:30–11:00 Заняття
11:45–12:30 Інтенсивні або індивідуальні
заняття
12:30–13:30 Обід
14:00–17:30 Післяобідні екскурсії
17:30–18:30 Вільний час
18:30–19:30 Вечеря
20:00–22:00 Вечірні заходи
22:30 Сон

З понеділка по п’ятницю – ранкові заняття. У вихідні дні проводяться екскурсії на півдня та на цілий день.

Протягом тижня також є післяобідня екскурсія.

Можливі екскурсійні напрямки

ШОПІНГ ТА ЕКСКУРСІЇ В ПАРИЖІ (Єлисейські поля, Ейфелева вежа, Монмартр, Сакре-Кер, Лувр, Садові Тюїльрі, Музей Орсе, Латинський район, Люксембурзькі сади, Центр Помпіду, та Версальський палац тощо).

Ексклюзивні додаткові екскурсії

За бажанням у студентів буде можливість придбати додаткові екскурсії на місті за додаткову плату.

* Звертаємо вашу увагу:

Мова: англійська або французька