Канікули в Лондоні

Brunel University

Лондон, Великобританія

Історія Brunel University

Університет отримав Королівську хартію в 1966 році, але історія ВНЗ пов’язана з коледжем Борроу-Роуд, заснованим в 1798
році. У 1957 році університет Бруннеля був відділений від Технічного коледжу Ектон і зосередився на підготовці фахівців в галузі інженерії. Своїй назві ВНЗ зобов’язаний інженеру вікторіанської епохи Ізамбард Брунелем.

Брунельський університет входить в число найкращих молодих університетів Велико-Британії. Університет отримав міжнародне визнання за високу якість дослідних робіт, акцент на практичних знаннях і ультрасучасну інфраструктуру. Brunel University пропонує прогресивне навчання і повну залученість в навчальний процес: студенти відвідують лекції, семінари, братимуть участь в майстер-класах та дослідницьких проектах, а викладачі вузу допомагатимуть студентам пов’язати теорію з практикою за допомогою сучасного технічного оснащення.

Особливості університету

• Brunel University входить в топ 50 ВНЗ Британії і в топ-10 кращих ВНЗ Лондона за даними рейтингу Complete University Guide 2018.
• Brunel University є дослідницьким навчальним центром, тому входить в 25% кращих установ цієї категорії по всій країні: цей
статус говорить про те, що студенти ВНЗ отримують спілкування та знання у провідних світових експертів з різних областей.
Наприклад, система оцінки наукової діяльності Research Assessment Exercise (RAE) привласнила 82 відсоткам роботу від співробітників вузу статус досліджень міжнародного рівня.
• ВНЗ також носить почесне звання «25 найбільш багатонаціональних університетів світу»: сьогодні тут навчається близько 2500 студентів з понад 110 країн – на базі закладу створюється велика інтернаціональна середовище, яке сприяє культурному
обміну між різними країнами

Розташування

Королівство Брунеля, розташоване в Аксбридж, Західному Лондоні є університетським містечком. Гуртожитки, трапезна, класи та спортивні споруди знаходяться в пішій доступності один від одного. Кампус був нещодавно відремонтований і
пропонує сучасні зручності. Це ідеальне місце для молодих учнів, які хочуть бути поруч із центром Лондона, але водночас жити в дуже безпечному середовищі. Кампус має велику кількість зручностей, а саме:
• знаходиться поруч з Лондоном (25 хвилин до центру);
• наявність великої території;
• спортивні майданчики;
• безкоштовний WI-FI;
•магазин на території кампусу;
В кампусі є дуже насичена розважальна програма , яка очікує кожного студента після занять: караоке, шоу талантів, тематичні дискотеки, полювання за скарбами, ніч кіно, футбол, баскетбол, волейбол та танцювальна сесія з професійними хореографами.

Проживання

Надається для кожного студента одномісна кімната з новим ремонтом та з усім необхідним для проживання.

Навчання

Студенти проходять до поїздки онлайн тестування на визначення рівня мови. На тиждень 15 годин англійської мови, у класі навчаються до 15 учнів. Також, після закінчення навчання всі діти отримуюсь сертифікат.

Екскурсійні напрямки

5 екскурсій на цілий день до Лондона: поїздка на Лондон Ай, круїз по річці Темзі, канатна дорога Еміратів, Лондонський зоопарк, туристична картка та відвідування Музею науки та Природознавчого музею, екскурсія на цілий день до Брайтона (вхід до оглядового майданчика British Airways), екскурсія в Оксфорд, екскурсія на цілий день до Аксбриджа (організоване Полювання за скарбами та покупки).

Завдяки зручному розташуванню студенти разом з груплідером мають можливість, за бажанням, відвідувати Лондон кожного дня.

* Звертаємо вашу увагу:

Якщо на момент вильоту у Велокобританії офіційно скасують необхідність перебування на карантині після прильоту, повноцінна програма розпочнеться з 17.06.2022. В такому випадку, діти проживатимуть на території кампусу.