Англійська на курорті британських аристократів

Brighton University

Істборн, Велика Британія

Ідеально для першої поїздки за кордон та для тих, хто хоче познайомитись із колоритом Півдня Великобританії

Невеликий сучасний кампус за 10 хвилин від моря на елітному курорті, найбільш сонячне місто Британії, насичена екскурсійна програма

Діти познайомляться з одним із найкрасивіших курортних міст Великобританії – Брайтоном, відвідають Лондон, побувають у портовому місті Портсмут, відкриють неймовірну красу затоки Ла-Манш, гуляючи містечком Істборн

Школа

Brighton University заснований у 1858 році, це один із найбільш креативних та мультикультурних вишів Великої Британії. Кампус університету, розташований у містечку Істборн, знаходиться на відстані кілометру від узбережжя біля Національного парку South Downs, звідки відкривається захоплюючий краєвид на скелі, оточені морем.

Програма

Навчальна програма передбачає 15 годин англійської на тиждень. У перший день учні проходять тест, за результатами якого їх розподіляють у групи відповідно до рівня знань мови. Заняття проходять у інтерактивній формі: з творчими завданнями, квестами, іграми, розробкою командних проектів. Діти розвиватимуть навички розмовної англійської завдяки урокам в інтернаціональних групах (до 10 учнів) та щоденному спілкуванню з носіями мови під час екскурсій та активностей.

Розваги на території школи

На території резиденції Brighton University дітей чекає різноманітна програма активносей: ігри, дискотеки, вечори талантів, покази мод, кіновечори, клуб шахів та комп’ютерний клуб, воркшопи з театральної майстерності, образотворчого мистецтва,  моди, танців, йоги, фотографії і т.п. Спортивні заняття: плавання, баскетбол, теніс, пляжнийфутбол і волейбол, бадмінтон.

Екскурсії

ЛОНДОН. Екскурсія визначними пам’ятками: Вестмінстерське абатство, Даунінг-стріт, Трафальгарська площа, Діти зможуть погуляти містом у своє задоволення, відвідавши ті місця та пам’ятки, які їх найбільше цікавлять.

БРАЙТОН. Це одне з найвідоміших курортних міст Великобританії, що розташоване на березі затоки Ла-Манш. Тут учасників програми чекає відпочинок на розкішних пляжах, екскурсії до Брайтонського пірсу з його атракціонами,  Королівського павільйону, контактного океанаріуму Sea Life. Діти гулятимуть затишними вуличками з цікавою архітектурою та безліччю сувенірних лавок і затишних кафе.

ПОРТСМУТ. Це портове місто з цікавими історичними пам’ятками. Більша частина Портсмута розміщена на острові. Дітям проведуть екскурсію містом та однією з головних військово-морських баз британського флоту з найвідомішим вітрильним кораблем HMS Victory 1765 року.

ІСТБОРН. Діти відвідають істборнський пірс, прогуляються вздовж мальовничих скель «Сім Сестер», що розкинулися на узбережжі Ла-Маншу. Тут учасників програми чекають пляжні турніри, спортивні змагання, Instagram Challenge та ще багато цікавого.